Akáša, tri dary Zeme ,voda , sloboda duše.

Narodili sme sa a len málokto vie, kto je a kam smeruje. Sú takí, ale absolútna väčšina a aj ja som to nevedela a mala spustu otázok. Často som sa aj hnevala, keď som veci nechápala a nevedela ich vysvetliť a prijať. Ako je možné, že viem niečo (nie všetko), čo ešte len bude, ako to je možné, že viem rôzne odovede – odkiaľ ich beriem?

Pochopila som, že z informačného kvantového poľa alebo, ak je to pre niekoho lepšie stráviteľné tak z akáše. Oboje je to isté, len to má iné pomenovanie.
Čítať z akáše, či čerpať informácie z kvantového poľa – kvantovať, channelovať, dokáže každý.
Každý preto môže byť sám sebe a iným liečiteľom, mágom, veštcom, čím len chce. Stačí vedieť srdcom chápať život a súvislosti s žitím spojené.
Kvantové pole, alebo akášu môžeme teraz chápať ako priestor. PRIESTOR je dar. Aby sme sa nestratili v mori podrobností a otázok, nebudeme si ho viac vysvetľovať. V tomto prípade, pre túto chvíľu bude pre nás priestorom kvantové informačné pole okolo nás. Pre túto chvíľu, tento OKAMIH.
Okamih nepodlieha času. Zvláštna veta. Druhým darom je ČAS.
Lenže mimo tejto dimenzie(na Zemi), čas neexistuje, alebo plynie úplne iným spôsobom. Okrem duchov, to vedia aj ľudia, ktorí lietajú do vesmíru. Už tu sa prejavuje iné plynutie – napr.spomalenie času.
Na zemi čas existuje určený a meraný danými hodnotami. Časom sa môžeme pohybovať dopredu- budúcnosť, alebo dozadu – minulosť. V spomienkach sa môžeme všetci do minulosti vracať, pokiaľ sme nestratili pamäť,(hlavne ak nás navštívi z Nemecka ujo Alzhaimer :)), to vieme a chápeme všetci, ale vrátiť sa do budúcnosti? Áno, aj to existuje a dá sa, keď sa dostaneme mimo našu dimenziu. Dokážeme to našim podvedomím, možno nevedomím, alebo prosto dušou.
Informačné pole je okolo nás, tam si môžeme siahnuť a vybrať akúkoľvek informáciu, tu a teraz.
Preto, keď s niekym konzultujem niečo, čo rieši, robím to najčastejšie bez kariet. Karty mám len ako pomôcku, keď som unavená, možno ma niečo ruší a nenechá ma napojiť sa na info pole, či sa nechcem nechať unaviť a šetriť energiu na cestu časom. Cesta časom je troška iná. Používam ju hlavne pri komunikácii s duchmi a inými bytosťami. Keď oni prídu ku mne, sú v mojom čase a mojom priestore.
Keď ja idem tam, musím sa nastaviť na ich čas a priestor v ktorom práve sú napr. zomretý príbuzný, prípadne na čas a priestor volajúceho – keď sa robí energetická očista. Vtedy však pre mňa čas a priestor neexistuje, preto môžem v takto vytvorenom okamihu „vidieť“ napr. toho s kým telefonujem, prípadne priestor v ktorom sa nachádza, ale to si všetko musím overovať otázkami cez telefón.
Dlhšie mi trvá, kým sa dostanem do správneho času, a kým to skontrolujem s volajúcim. Môže sa totiž stať, že ho vidím v príliš vzdialenej budúcnosti, alebo napr. pri narodení, na to či je to takto, mi nevie odpovedať, ale keď ho vidím v bližšom čase napr. pred hodinou,keď sa vrátil z práce a napr. podla oblečenia, prípadne nejakých podrobností si to vieme ustrážiť a overiť.
Po návrate z inej dimenzie prežívam časový posun a účinky pásmovej choroby. To je hlavný dôvod, prečo to človek nemôže robiť často a vlastne aj takto hazardovať so svojím vlastným zdravím a životom. Už poznáme Priestor, ČAS a tretím významným darom je Voda.
Vodu potrebujeme všetci na udržanie života. Nielen ľudia, ale aj zvieratá, rastliny a dokonca aj nerastné materiály – aj keď sa to na prvý pohľad nezdá. Vodu môžeme skúmať zo všetkých možných oblastí, mení skupenstvo – para, rosa , ľad, sneh ale stále je to voda. My si ukážeme trochu iný pohľad v asociácii s dušou a životom.Ešte sa trocha pozdržíme pri menej známych vlastnostiach vody.
Všímajte si aj podobu s človekom. Masaru Emoto, japonský vedec, skúmal vodu a zistil, že: Voda má pamäť- zapamätá si všetko, kade prešla, všetko čoho sa dotkla – preto je zdravšia voda z prameňa. Ale na vodu sa dá pôsobiť aj myšlienkami, slovami, pocitmi, emóciami- toto všetko môže zakalenú vodu zmeniť na úplne čistú a naopak. Všímate si? Človek ma v sebe veľa percent vody. Dá sa povedať, že je väčšina tela je z vody. Takisto má pamäť a pôsobia na neho vlastné aj cudzie myšlienky, emócie, pocity, činy. Aj človek sa môže vyčistiť – uzdraviť pozitivnými myšlienkami, pocitmi, láskou a sebaláskou. Na pomoc môže využiť ďalšiu schopnosť vody – vie prenášať informácie. Vlastne je na tom založená homeopatia. Pohár vody si môžeme položiť na nápis napr LÁSKA. „číta“.
Voda prenesie svoju informáciu inej vode. Aj vode v tele človeka, zvieraťa, či rastliny. Odovzdáva každému telu to, čo je v nej – „rozpráva“. Keď sa voda zmení na ľad -stratí informácie, stratí pamäť.
Čistá, pozitívne nabitá voda nám oblaží, nielen telo ale aj dušu. Hej dušu! O vodu aj dušu sa treba rovnako starať poskytovaním pre ňu pozitívnych informácií a pocitov. A čo má voda spoločné so slobodou duše?
Hovorí sa, že všetci sme jedno. Berme to v tomto prípade asociačne, že voda je duša. Voda spojená- potoky, rieky , jazerá, moria oceány , toto všetko je voda – duša, ktorá putuje.
Voda mení skupenstvo – para- stúpa hore k nebi, ale stále je to voda. Niekde v stratosfére sa zmení na ľad – stále je to voda, potom sa spúšťa na zem v podobe napr dažďa alebo snehu. Znovu zmenila skupenstvo, svoj tvar – ale stále je tam obsiahnutá voda, v každej jednej vločke. Predstavme si, že každá jedna vločka je život v hmotnom tele jednotlivca. V každom jednom človeku je obsiahnutá duša. Ktorá z tých vločiek je najkrajšia, najlepšia? Každá je iná a predsa sú všetky krásne. V každej z nich je voda- ktrá stratila pamäť, je úplne čistá, bez informácií.
Každá vločka je jeden človek. V každom človeku je duša, ktorá stratila pamäť, každé dieťatko sa narodí úplne nevinné. Kým vločka padá z neba dole , človek žije svoj život na zemi- ubieha mu čas, ktorý jedného dňa uplynie a človek sa v podobe duše, vráti domov.
Tu a teraz sme na Zemi, žijeme jednotlivé životy a človek hľadá rovnováhu. Často je ovládaný svojimi pocitmi z niečoho. Niekedy je to pocit nadradenosti, inokedy menejcennosti- ale ak máte problém s menejcennosťou, spomeňte si na vločky. Nenájdete najkrajšiu. Aj vy ste jedna krásna vločka, slobodná duša, ktorá vie letieť, žiť svoj život. Každý život je vzácny, aj ten váš, ako kohokoľvek iného. Ste to vy, kto dostal to privilégium, prežiť svoj život v tele, život na Zemi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *