Ja som šťastný a chcem aby boli aj oni

Hádam je to týžden možno dva, skrátka chcem povedať, že tento príbeh je úplne čerstvý. Zavolala mi mladá žena, že jej minulý týždeň zomrel otec.  Ani ich nepustili do nemocnice, nemohli sa s ním nijako rozlúčiť,vďaka opatreniam pred nakazením. Corona vírus naháňa strach a smútok všade a takmer všetkým.Všetkým? Nie !Mnohí sú odvážni a svoju slobodu bytia bránia. Strach nenaháňa ani duchom. Nenahnal ho ani duchovi otca tejto dievčiny. Aj keď spočiatku sa ani on nevedel rýchlo spamätať zo svojej premeny na iné telo, ktoré bolo zrazu funkčné a celé. Nič mu nechýbalo aj keď mu predtým vďaka cukrovke urezali nohu, .

Keď sme sa s jeho dcérou telefonicky spojili a dohodli sa na vyprevadení do Svetla, ešte stále ako duch odbiehal do času svojej mladosti, keď bol ešte plný sily a radosti zo života. Taký mladý sa mi  ukázal hneď pri prvom rozhovore. Ako hrával futbal a mal husté tmavé vlasy. Plný lásky a očakávaní od života, pretože už bol zaľúbený do svojej budúcej ženy. Dcérka spomínala, aký bol dobrý a ako veľa si vytrpel posledné roky, keď sa mu podlomilo zdravie. To už sme vykonávali vyprevadenie. Archanjel Azrael ho nechal sa po svojom rozlúčiť s tým , kým sa chcel. Bol sa napr. rozlúčiť so švagrinou, ktorá ho dokonca aj videla. Presne v čase vyprevádzania, samozrejme si zrejme myslela , že sa jej to aj zdá 🙂 Ja som ho zasa pochopila nesprávne , že sa ide pozrieť na svoju  a nie na manželkinu sestru:) Okrem toho, že odkázal dcérke aj žene že ich  ľúbil a poslal im srdiečko ako znak lásky a že ich tam má, tak  chcel aj nech poviem jeho dcérke o produkte na očistu tela. Nepovedala som. Chcela som dokončiť jednu vec a tou bolo jeho vyprevadenie do Svetla. Tak sa podarilo a otec v sprievode nie iba svojej babičky a mnohých  ďalších duchov, ale hlavne archaniela Azraela do Svetla odišiel. Ako vždy aj teraz som sa s dcérkou dohodla že bude na tretí deň volať, keby sa však dialo , niečo nezvyklé, nech volá hockedy, že skontrolujem a urobím čo sa bude dať. Aj zavolala , kvôli nejakému problému, lenže to bol normálny fyzický problém a tak som tomu už nevenovala pozornosť. Čakala som na tretí deň. Ale ani vtedy som nepovedala o produkte. V noci som počula hluk rozbitého riadu. Prebudilo ma to. Nešla som nikam pozrieť aj keď som nevedela čo to je. Len sa mi ukázal duch, ktorý už bol vo Svetle a úpenlivo na mňa pozrel až vedia, že on je v poriadku a nech sú aj oni, nech jej poviem o produkte. Napolo v spánku som mu to sľúbila , ale, že až keď sa dcérka ozve. Ozvala sa hneď do obeda a už som jej aj o produkte na očistu tela od ťažkých kovov, ktoré spôsobujú mnohé až neuveriteľné ťažkosti, ako sa postupne v tele usadzujú a otravujú nás. Pritom ak ich z tela odstránime veľmi rýchlo sa telo uzdraví a to dokonca aj z akože neliečiteľných chorôb. Kvapky nás vyčistia a kapsule , ale ved najlepšie napísať čo o tom hovorí firma, ktorá sa rozhodla ľuďom vracať zdravie a šťastie:

Na kvapky sa používa Zeolit, najlepší prírodný detoxikačný minerál v patentovanej receptúre, ktorá pomáha očistiť vaše bunky od toxínov a pomôcť im predchádzať. Je to šanca vášho tela na vylúčenie zlých vecí a naštartovanie nového. Kasule pomáhajú vyviesť z mozgovej hmly do laserového ostrého mentálneho zamerania. Je to prirodzená alternatíva k syntetickým stimulantom. Spoločne  bezpečne podporujú odstraňovanie toxínov z buniek, tela aj  mozgových tkanív.

NIE JE TO LIEK a predsa uzdravuje na fyzickej aj duchovnej strane.

Dcérke som o produkte povedala aj na naliehanie jej otca a možno aj preto, že som našla spadnutý odkvapkávač riadu a vďaka tomu rozbité aj moje obľúbené taniere. Už mi raz jeden duch – tiež otec mojej kamarátky riad zhodil a možno sa teraz aj spojili len nech živým poviem o možnosti zdravého života. Veď už sa dlho zaoberám rôznymi alternatívnymi vecami , ale takéto rýchle účinky nemal žiaden produkt. Nakoniec odfotené čakry a nárast ich sily až na 100%, hlavne v oblasti brucha – čakra radosti,  ma totálne dostalo. Všetky čakry šli energeticky hore ale druhá taká zaujímavá je tretie oko- šiesta čakra. Ak nastane energetický útok tam, tak môže to vyvolať točenie a bolesti hlavy -hovorí sa tomu aj z očí.

No rozhodne sa človeku aj posilní imunita a tým odoláva chorobám a zlepší sa mu život po všetkých stránkach. Keď si to uvedomujem som rada, že žijem život aký žijem a mám ho rada. Moje zdravotné problémy ma priviedli k veciam, ktoré môžu ľuďom, nie iba zachraňovať životy, ale ich aj vylepšiť tak, že až do samej premeny môžu žiť zdravo a šťastne.

A že sa tu o tejto možnosti dozvedáte aj vy opäť môžu duchovia, ktorým na životoch svojich blízkych záleží aj na druhej strane.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *