Stretnutia pri prameni. Dnes Nikola Tesla.

Chodievam si na vodu k prameňom. Sú neďaleko od nás. Chodievam tam veľmi rada, lebo sa mi práve pri nich najčastejšie zjavujú bytosti z iných sfér. Sú to aj anjeli a bytosti , ktoré žili na zemi ako ľudia. Tak tomu bolo aj dnes a viem, že o tom budem medzi ľuďmi veľa rozprávať.

Dlho som neverila na žiadne mimo-reálne veci, hoci som ich sama zažívala od malička. Mne to divné vôbec neprišlo, ale v iných to vyvolávalo nepríjemné pocity a ja som postupne strácala dôveru v samú seba.. Samozrejme reál v chápaní pozemskom a neskôr som si overovala  každú vec, keď sa mi nejaký duch alebo niečo zjavilo, cez žijúcich ľudí. Pýtala som sa či vyzerali tak a tak a hľadala som tú svoju maličkosť, podľa ktorej si budem istá , že hovoríme o tom istom bývalom človeku. Pozorovala som ako ich vidím a čo vidím. Mám za sebou viac ako štyri stovky stretnutí s ľuďmi, ktorí niekoho stratili a ich energia sa mi ukázala. Nedokázala som o tom hovoriť len na základe jedného , či dvoch zážitkov. Viac ako štyristo je pekná kôpka ale nerátam iba na  osobné stretnutia ale aj komunikáciu s ľuďmi s ktorými som sa nikdy osobne nevidela.Je zvláštne vytvoriť si priateľstvo s človekom s ktorým ste sa nikdy nestretli , alebo len náhodou, či keď ma potom aj chceli vidieť a poznať osobne. Na základe svojich  dlhoročných skúseností a bádania sa odvážim o tom ľuďom rozprávať viac . Prečo hovorím o energii a nie o duchoch?

Pretože nie všetko sú duchovia, a už vôbec nie takí, ako si ich predstavujeme my vo svete živých ľudí – energií obývajúcich hmotné telo.

A keďže som sa vlani z osobných dôvodov napevno rozhodla, že budem počúvať hlavne anjelov a bytosti , ktoré mi radia , pričom sú to niekedy veci, overené rokmi, a niekedy aj veci , ktoré sa bijú so zdravým pozemským životom a rozumu odporujúce, dnes napíšem a odhalím kúsok tajomstva zo stretnutí pri prameni .

Zjavilo sa mi pri ňom aj niekoľko veľmi významných osobností a odhalili mi čriepky tajomstiev, ktoré mi postupne dávali dohromady mozaiku životov.  Nikdy žiadne bytosti nevyvolávam, buď sa ukáže alebo nič, vtedy dávam preč nežiadúcu energiu, často sa mi však počas tohto „rituálu“ ukážu a ja môžem sprostredkovať ich odkazy, alebo rady , proste to, čo chcú oni povedať. Nie vždy je to priama odpoveď  na otázku , ktorá zaujíma práve dotyčného žijúceho človeka. Dnes sa mi ukázal Nikola Tesla. Odpovedal mi na otázku, ktorá ma už dlhšie zaujíma a na ktorú sa ma ľudia pýtajú. Na čo sme tu? Prečo?

VŠETCI SME ENERGIA , KTORÁ SA ROZHODLA ŽIŤ V HMOTE.

Vďaka tejto Teslovej vete mi došlo aj mnoho iných mojich zážitkov s hmotou , priestorom , časom a výberom pred narodením. Človek   si občas kladie otázku  – prečo práve ja? Ako je možné , že sa to stalo lpráve mne , veď ja som chcel niečo úplne iné.Bol to práve Nikola Tesla, alebo skôr jeho energia, ktorá mi pomohla pochopiť aj to čo vidím niekedy v človeku a že vlastne všetko súvisí s elektrinou. Každá energia, energia fauny , flóry aj vody či duchov. Ale vráťme sa k dnešku. . V každom prípade si stojím za svojim tvrdením a prioritami podľa ktorých riadim a aj naďalej budem riadiť svoj život, nech sa to už zdá hocikomu akékoľvek.

  1.  V prvom rade život. (život ako taký, každý život, je život)
  2.  V druhom sloboda duše. (kde patrí  láska a sebaláska,  pochopenie možnosti   vlastného výberu)
  3.  V treťom zdravie.
  4.  A nasledujú ostatné veci , ktoré sa týkajú hlavne pozemského života, prežívaní emócii  a plnení túžob, či dodržiavaní zákonov Zeme alebo zákonov tej ktorej krajiny, proste zákonov vytvorenými ľuďmi , alebo pozemskou energiou.

Dnes mi Nikola Tesla aj zdieľal, že to, ako vidím ducha , záleží často na práve prežitej emócii v čase smrti , alebo ako emotívne vedel ten ktorý duch žiť, keď bol človekom. Človekom? Môžeme byť aj niečím iným napr. zvieraťom? To mi nepovedal, ale z ostatných skúseností viem, že môžeme žiť aj na iných miestach- napr. planétach – pre lepšiu predstavu, pretože tých možností je veľmi veľa a nemáme asi zatiaľ takú fantáziu a predstavivosť. Napokon ani náš obmedzený mozog na to vôbec nestačí.

A keďže žijeme v hmote a mnohí sa takéhoto života aj predčasne zriekli,  a teraz napríklad pomáhajú iným ľuďom, aby sa nevzdávali zbytočne, ale radšej boli zvedaví – čo sa stane ak zostanem žiť? Ako táto situácia naozaj skončí? Ako ju budem v hmote prežívať ja? Môžem ju len pozorovať a uvidím to. Ak ju neviem, alebo nemôžem riešiť  budem ju len pozorovať a ouha, často sa stane, že- „zázrak“-, situáciu nejako prečkám a otočí sa aj o 180 stupňov. Lenže tí, ktorí nevydržali to potom môžu aj ľutovať. Nie všetci – niektorí si vlastnú smrť aj samovraždu naplánovali ešte pred tým, ako sa narodili. Možno sa rozhodli pomôcť aj rodičom, alebo žene, či deťom spoznať emóciu straty. Lenže akonáhle sa narodíme, strácame schopnosť vedieť, čo a ako máme riešiť , preto sa aspoň ja snažím urobiť aspoň to , čo zatiaľ urobiť viem a môžem. Potom často nechám riešenie na anjelov a vyššiu moc. Spolieham sa na zázraky. Veď ich vidím veľa okolo seba, ale keď bude treba zmobilizujem svet, aby sa pomohlo a budem vedieť , že som urobila všetko, čo som pri svojom vedomí a svedomí mohla urobiť. Všetko, čo bolo v mojej moci a nie iba sa modlila. Aj keď viem, že veľa vie urobiť práve modlitba. Ale tá skutočná, pravá.

Koho ešte som pri prameňoch videla  a mala možnosť s nimi zdieľať je Masaru Emoto- jeho z bývalých ľudí najčastejšie, je to možno aj tým , že od kedy som sa o ňom pred asi dvadsať rokmi dozvedela tak ho stále spomínam, lebo voda ma fascinovala vždy po všetkých stránkach, bol to aj Fráňa Drtikol a samozrejme rôzne iné nepozemské bytosti.                                                                                                                                                Ale bol to práve Nikola Tesla, ktorý ma upozornil, že všetky duše spája elektrina, lebo ňou sú. Vďaka nemu viem teraz pochopiť, ako  sme všetci jedno  a aj to prečo nám často  naši najbližší dávajú rôzne znamenia  pomocou elektriny, ktorú vedia aicky ovládať  vedome aj nevedome, dokonca nám môžu poslať správu na mobil, alebo aspoň prezvoniť z jeho telefónu, hoci ho už podľa pozemských zákonov použiť nemôže.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *