Všetci sme v jednom vreci, či právnik a mediátor, alebo ten kto  podľahol drogám či alkoholu,lekár, vedec aj politici – hlava krajiny.

Netreba sa porovnávať kto som, všetci sme ľudia, ako bunky v jednom tele.
Ak sa medzi ne dostanú choré bunky,(je jedno akým spôsobom) môžu otráviť celé telo. Čím viac chorých a pokazených buniek, tým väčšia práca s očistením a uzdravením jednotlivých buniek,aby mohli žiť v zdraví a šťastí. A bolo zdravé celé telo, včetne vnútorných orgánov. Chválabohu, mám to odskúšané aj na vlastnom tele. Uzdravovania.
Tak aby mohla každá bunka žiť svoju najlepšiu frekvenciu. Správny kmitočet podľa orgánu v ktorom sa nachádzajú. Ruky a nohy sú hlavní vykonávatelia myšlienok. Môžu pohladiť, alebo kopnúť.
Myšlienok, ktoré sú v duši. Myšlienky, ktoré k nám idú akoby z hlavy-mozgu sa ale dajú zmeniť, keď si srdce uvedomí svoju silu a namiesto mysliacej sféry – hlavy (ktorá keď je chorá) uprednostní lásku a súcit cez poznanie svojho tela. Opakom lásky je ľahostajnosť (nie nenávisť, nie hrubá sila) Preto láska môže zmeniť všetko, len nie ľahostajnosť. Nikoho nedokážete milovať, ani príkazom, aby ste ho milovali. S ľahostajnosť ou sa dá jedine zmieriť a bohužiaľ ak patrí k nám, prijať ju. Nevenovat ľahostajnosti svoju pozornosť.
Ale uzdravovať treba celé telo, dať ho do súladu na všetkých  úrovniach (čakrách)Poznaním, srdce k tomu použije lásku a súcit, čiže opak ľahostajnosti. Zameria pozornosť hlavne aj maličkostiam, ktoré nijako neškodía. Postupne zabezpečí, aby hlava fungovala správne.Tzn. Uzdraví sa hlava, nasaje viac lásky a súcitu k celému telu. Pochopí aj ona, že každá bunka je potrebná tak, ako aj najmenšie koliesko v hodinovom strojčeku a uzdravená hlava podporí uzdravenie celého tela.

Tak je to aj v každej krajine. Ľudí, ktorí nemajú srdce pokazené ľahostajnosťou
je našťastie viac ako 10% a už to stačí aby vyhral súcit a nie hrubá sila.

Verím tomu, čo mi zdieľali anjeli r. 2014,  pomoc príde. A pokazených ľudí (samozrejme s naším súhlasom a žiadosťou o pomoc) ľuďom v ktorých súcit a láska ostali pomôže dať na územie, odkiaľ nebudú môcť ohrozovať inú krajinu.

Ako v tele láska a súcit vyhľadá pomoc pre choré bunky, ktoré spôsobujú bolesť a strach, nech už to sú bunky hlavy alebo päty a pomôže ich dať preč spôsobom, ktorý bude pre telo v danú chvíľu najlepší a ozdraví celé telo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *