Odpovede anjelov.

Aj keď vraj slová Alaina Delona nepotrebujú komentár, nedá mi, aby som  na základe tohoto článku, ktorý mi prišiel do mailu, nenapísala o rozhovore s anjelmi, ktorý som viedla, keď k nám prichádzali prví „uprchlíci“, čo už je pár rokov dozadu. Moje otázky, ktoré som kládla a dostali sa mi zvláštne odpovede, ktorým som nerozumela a preto ani o nich nepísala, len sa rozprávala o tom s priateľmi. Dnes ich už asi chápem a preto pridám aj článok tak, ako mi prišiel v češtine.

Svatá slova Alaine Delona, která
nepotřebují komentář

TENTO SVĚT OPUSTÍM BEZ LÍTOSTI, tvrdí Alain DELON. Především ale
nenávidím tuto dobu, je mi z ní na zvracení,“ řekl dvaaosmdesátiletý herec na konci
rozhovoru. Předluženým USA vládnou deprivanti, Ilumináti, židozednáři a další spiklenci
proti lidstvu. Zkrátka gauneři. Jediná možnost udržet moc je něco uloupit. Vždyť vše, co USA
mají bylo uloupeno. Počínaje územím. A tak USA rozvrátily mnoho zemí a povraždily mnoho
nevinných lidí. Dnes je na řadě Evropa. Oslabit Evropu islamizací. Zničit evropské národní
státy a evropské národy. Evropské bílé národy nahradit masou prokřížených bastardů.Vyvolat
na evropské půdě lokální války a válku s Ruskem. Oslabit Rusko a zmocnit se jeho zdrojů.
Tomu napomáhají lokajové v čele EU. Tito krátkozrací politici a poskoci US gaunerů
jdou proti vlastním zemím a proti vlastnímu lidu. Pokud se Evropa nevymaní z vlivu US gaunerů, nemábudoucnost.

Alain Delon

Uprchlíci a kvóty a naše svedomie, reči ľudí a strach a bojovnosť a rasismuz  a ďalšie s týmto súvisiace veci.

Jedni hovorili neprijímať a nepomáhať a druhí veď sme ľudia, treba si pomáhať a opisovali ako chudáci utečenci trpia a ukazovali foto ako sa topia(hihi hoci aj vo vode po kolená). Nikdy som sa o politiku nezaujímala, takmer nepozerám televízor – aspoň nie správy, ale mnoho ľudí sa ma vtedy pýtalo na môj názor a ja som sa napokon opýtala anjelov:

– Ako sa máme k nim zachovať?  Čo robiť?                                                                                                                                                        odpoveď:              -Nájdite si medzi nimi priateľov.

Čože? Tomu mám ako rozumieť ? Tak my ich máme nasilu prijať? To čo je za láska, čo za odpoveď?

Ešte pár dní som sa rozčuľovala podobným spôsobom, potom som sa ukľudnila, uznala som, že blbá otázka, dobrá odpoveď. Veď všade sú ľudia takí aj onakí, tak prečo ich hádžem vlastne do jedného vreca, prečo by tam nemohli byť nakoniec aj priatelia?

Rozoberala som to po telefóne s priateľom, zjavili sa  a pýtala sa znovu s tým, že chcem jednoznačnú odpoveď,veď EU diktuje akési kvóty a mne aj mnohým sú proti srsti.

-Tak máme ich prijať , či čo vlastne? Majú tu prísť?                                                                                                                                                                                     – Ani do neba sa všetci nedostanú!

Aha, zrejme si máme rozmyslieť koho áno a koho nie. Tak všetkých tu naozaj nemôžeme vpustiť , ved mnohí len chystajú zlo. Čo teraz? komu veriť? Kto pomôže nám malinkému štátu, ktorý bol malý aj ako Československo, nie ešte Slovensko. Rozoberali sme s kamarátom túto odpoveď a on a nabádal, až sa pýtam ďalej.

Plno otáznikov na anjelov.  Odpovedali.

-Rusko -východ pomôže.                                                                                                                                                                                              -A prečo práve Rusko?  Podsunul mi kamarát otázku.                                                                                                                                                                 – Lebo Džingischán …….

A nebolo ich. Uf. A čo to teraz má byť? Nuž milí anjeli, konkrétne Michael a Gabriel ako tomuto mám rozumieť? Lenže po Džingischánovi sa stratili a už mi neodpovedali na nič. Dosť často poskytnú zvláštne, kratučké odpovede a my si musíme namáhať vlastné hlavy. Považovali to za dostačujúce odpovede. A my  sme mali o čom premýšľať. Čo má teraz v tejto dobe spoločné Džingischán s Ruskom? Neprišli sme na nič iné, než že proste kade chodil, tade deti robil a zrejme ich má plno aj po Rusku, veď cestou dobývania Číny a ďalších krajín po ňom určite ostalo mnoho potomkov s jeho génmi a vlastnosťami obrancu a bojovníka.

Aj takéto zamotané môžu byť anjelské odpovede.  Iba my si musíme uvedomiť že, ako aj medzi Američanmi, tak dokonca aj medzi moslimami sú aj ľudia, ktorí naozaj môžu byť našimi priateľmi a netreba ich hádzať ako národ do jedného vreca. Stačí, ak aj oni budú rešpektovať našu kultúru, zákony a nebudú brať slobodu mysle, inak tu zrejme bude nejakým spôsobom použitá sila Džingischána. Ja to neviem, ale viem že sloboda duše je veľmi dôležitá vo všetkých zmysloch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *