Vŕba

V rádiu expres znie pesnička Vŕba a pred pár dňami ma navštívila žena, ktorej zomrel manžel. Vynorili sa spomienky na toto stretnutie, práve pre tú pesničku. Chcela vedieť, či jej manžel, ktorý zomrel pred pár mesiacmi, odišiel do svetla, alebo či je treba mu nejako pomôcť, či nenechal nejaký odkaz a tak podobne ako väčšina ľudí, ktorým odišiel na druhú stranu blízky človek.

So sympatickou ženou sme po chvíli vysvetlení niektorých vecí týkajúcich sa farieb , vody , emócii atď. pristúpili k rituálu zistenia a odvedenia negatívnej energie a entít, ktoré sa pri nej nachádzajú.  Zaujímavé bolo, keď sa ukázal jej zosnulý manžel. Po overení pár otázkami, ktorými  som sa uistila, že je to on, mi naskočili aj niektoré fragmenty z minulosti a začala som sa vypytovať .

-Vy ste sa stretávali pod vŕbou? Neviem prečo sa mi ukázala vŕba v súvislosti  vašimi stretnutiami, tam ste začali randiť? Cítila som tam tú lásku a mladosť.                                                                                                                                                                                                                     -Nie.

Myšlienky plynú rýchlo  a neviem vysvetliť hneď všetko, čo sa mi ukáže a keď padne odpoveď nie, trošku sa zarazím, tak prečo sa mi ukazuje niečo takého? Sú to len moje fantazijné výplody? Je to niečo , čo chcem vidieť a preto sa mi to ukazuje? Našťastie pani pokračovala a nedovolilo mi to skĺznuť do  pochýb  o sebe a svoje vnímania a to mi verte, sú často, keď  používam iba normálnu  racio myseľ. Nedovolilo mi to skĺznuť do fázy normálneho ľudského myslenia a prerušiť tieto výnimočné okamihy.

– Tam sme sa stretávali s mojim prvým manželom aj ten už zomrel.

Už mi to dávalo zmysel a začala som chápať skladajúcu sa mozaiku tohto rituálu.

-Tak som preňho odskočil, aby tiež odišiel do svetla.                                                                                                                                                     Vnímala som zdieľanie od ducha jej druhého manžela. Potom som zbadala, že sú tam vlastne obaja a prišla aj babička, ktorá odniesla vo svojom náručí  aj dve nenarodené deti. Navzájom si zdieľali veci, ktoré neboli určené pre nikoho z nás na zemi, ani pre mňa.  Druhý manžel ukazoval žene, že ju mal veľmi rád nakresleným srdiečkom a spoločne s babičkou aj  anjelmi odišli …

Pekné gesto od druhého manžela, pomôcť aj prvému do svetla a dali mi  to najavo vŕbou a zároveň vedieť aj to, že aj duchovia sa radi vracajú do čias lásky a zamilovanosti a berú na seba tú mladistvú podobu . Možno aj preto omladneme my sami , keď sa hoci aj v neskoršom veku znovu zamilujeme .:-)

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *