26.Ona proste miluje

Napísala mi mladá žena. Aj v jej rodine šarapatil majster alkohol a ona za sebou napriek svojej mladosti mala dosť ťažké skúsenosti. Bola už rozvedená a rada by pomohla svojmu otcovi, ktorému už alkohol panoval. Aj on sám by sa toho rád zbavil, len nevedel odolávať.
Začala som čistiť energie v dome. Počas toho sa mi ukázal duch jeho otca .
Aj preto som rýchlo pristúpila k očiste.Pred tým sa musí držať určitá diéta a nesmie sa piť žiadny alkohol. Bohužiaľ muž ,ktorého som čistila to nedodržal. Mala som čo robiť. Vtedy sa veľmi zle odstraňuje negatívna energia. Je to akoby ste stále dokola čistili a znovu sa to špinilo. Napriek tomu som pokračovala, pretože som videla a tiež mu opisovala aj jeho otca, ktorý tiež alkoholu neodolával. Aj on prispieval k tomu, že otec mladej ženy pil. Jeho otca sa mi do Svetla podarilo odprevadiť.
Odišla aspoň jedna zložka toho, čo ho na ceste k abstinencii držala. Ako hovorím jedna zložka. K abstinencii vedie ešte dlhá cesta. Je nutné pracovať na svojom zlozyku, mať pevnú vieru a v predstavách trénovať triezvy život. Predstavovať si, ako napriek túžbe krčmu obídem, ako odmietam ponuku pohárika. Dokonca nejem ani zákusky s alkoholovou príchuťou. Predstavy s pevnou vôľou tiež pomôžu nad mocou alkoholu zvíťaziť.
Pomôže preprogramovanie mozgu. Myslím, že aj toto sa bude dať postupne riešiť tak, ako závislosť na cigaretách.
Jedno sedenie s elektródami na hlave zbaví mnohých ľudí takejto závislosti.
Potom očisťujúci rituál stiahnutia negatívnej energie podstúpila dcéra – mladá žena,  ktorá otca miluje napriek jeho pochybeniam.
Zrazu sa rozliala žiara a zjavila sa Panna Mária.
-Ukazuje mi srdce, že…Vy ste sa boli niekde modliť za lásku?
-Hej, vtedy som mala problémy s bývalým mužom a prosila som ju, aby mi pomohla.  Aby sa to vyriešilo.
Aj táto pani navštívila pútne miesto a Panna Mária jej teraz dala na vedomie, že o nej vedela – vie.
Rozvod je to posledné, čo sa v  manželstve očakáva, ale niekedy je to proste nutné. Niekto rozvod veľmi odsudzuje, ale Panna Mária to nerobí. Ona proste miluje.
A ako vidíte stojí pri obyčajných ľuďoch, hoci oni často  o nej nemajú ani potuchy. Nevadí, ona v ťažkých chvíľach  pri nás stojí, aj keď človek si vo svojej malosti naivne myslí, že by mala pomáhať tak, aby to vyhovovalo jeho predstavám. Napríklad, že tejto žene by mala pomôcť tak, aby zmenila jej muža na lepšieho, alebo aby vydržala trpieť do konca života a  nerozvádzala sa. Aj tu bola jedna lekcia lásky. Fyzické ani psychické násilie by sme nemali spôsobovať, ale ani  ho trpieť. Neopisujem vždy všetko do podroností, ale verte, že pri stretnutiach s Pannou Máriou často tečú slzy radosti.

Comments

  1. majka says:

    Zdeni, rada by som sa este opytala ohladom tych putnickych miest. Ja som tieto miesta doteraz nebrala velmi vazne – nechapem ludi, preco tam v takych zastupoch chodia, ved predsa ak sa chcem porozpravat s Pannou Mariou- mozem to urobit hocikde, ona moze byt predsa vsade, nemusim cestovat dlhe kilometre, ked ona mozno stoji prave vedla mna;-) Ako to vlastne je? Su tieto miesta koli niecomu naozaj dolezite? Dakujem vopred, ak si najdes cas odpisat a prajem krasne slnecne dni…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *