25.Miluje bez rozdielu

Dnes napíšem zvláštny príbeh.Zvláštny, pretože sa týka  bytosti o ktorej som si doteraz nedovolila písať z úcty k nej. Ale, aby som tak ako ona dala útechu žene, ktorej sa tento príbeh týka aj ja chcem prostredníctvom neho
posilniť vieru tých, čo majú bohužiaľ podobnú skúsenosť. A možno rozpustiť ich bolesť.
V kuchyni som na moment zbadala ducha. Nevidela som mu  tvár. Len mierne zvlnené vlasy. Skôr som vycítila, ako videla, že je to mladý muž.
Na druhý deň som dostala mail od matky, ktorej syn  spáchal samovraždu.
Začala som odpisovať na tento mail, pretože som si  chcela byť istá, že včerajší duch patrí k nej.

Pri vete :“Nevidela som mu do tváre“ sa mi ukázal znovu. Sklonil sa ku mne k notebooku a ja som videla nádhernú tvár mladíka s malou jazvou pod okom. Skutočne bol veľmi pekný a aj teraz z neho šla dobrota. Nie nepovedal mi
nič, len tá jazva , ktorú som spočiatku ani nevedela rozoznať mala byť akoby poznávacie znamenie. Neskôr pri stretnutí mi ju potrdila jeho sestra.
Dohodli sme sa už cez telefón a ja som vycestovala za  touto pani, ktorá stratila syna. Bola veľmi nešťastná a nevysporiadaná so synovou smrťou.
Keď sa s niekým stretnem málokedy otáľam a väčšinou  ihneď začnem robiť očistný rituál. Tak to bolo aj teraz.
Stiahla som negatívnu energiu. Ukázal sa jej syn. Bol  smutný z toho , čo urobil. Kľačal pri matkiných nohách a prosil ju o odpustenie. Plakal. Akoby sa zastavil čas.Mala som pocit, že sa dlho nič nedeje. Duch syna už stál a  akoby sa obzeral, kto preň príde.  Odrazu sa zjavila bytosť, ktorá sa mi občas tiež ukazuje.  Panna Mária. Ako vždy z nej sálala nesmierna láska.
-Vy ste bola na nejakom pútnom mieste?
Opýtala som sa, pretože Panna Mária sa mi zjavuje práve  pri ľuďoch, ktorí boli napríklad v Lurdách, Medžugorí, Živčákovej…
-Nie, neviem o tom.
Jej odpoveď ma síce prekvapila, ale nič to nemenilo na  tom, že duši jej syna prišla pomôcť práve Panna Mária.
Ako sa dalo opisovala som jej prítomnosť matke, ktorá  tiež cítila zvláštny pocit.
Mária jej syna objala do svojho plášťa. On bol chvíľu  prekapený a zaskočený, ale jej sa nedalo odolať. Oddal sa jej nekonečnej láske a spokornel. Hlavne sa úplne upokojil. Rozlúčil sa s matkou a spločne s Máriou odišiel.
Na záver ešte povedal: „pozdravujte odo mňa Moniku.“

Často sami stáva, že neviem dobre rozoznať meno, ktoré mi duchovia povedia. Niekedy zachytím len jedno de písmenká. Tu to bolo jednoznačné. Monika. Možno ju ľúbil a možno si na ňu len tak v poslednej chvíli spomenul.
Panna Mária neodsudzovala to, že tento mladý muž v  dvadsiatich piatich rokoch ukončil svoj život. Prijala ho s neskonalou láskou a určite tak ako mnohým, aj jemu pomôže odpustiť si. Pomôže mu pochopiť, prečo to urobil, vyznať sa, v sebe samom.

Život nieje vždy ľahký a často urobíme vo svojej nerozvážnosti veci, ktoré neskôr oľutujeme. Niektoré sú bohužiaľ nezvratné a to je hlavný dôvod, prečo by sme sa mali vždy utiekať k nádeji a nie zúfalstvu. Najčastejším dôvodom s samovražde je deficit . Aj lásky k sebe. A aj tej by sme sa mali naučiť, lebo láska k sebe samému nemá nič spoločné so sebectvom.
Práve ľudia, ktorí sa vedia mať radi, vedia milovať aj iných, preto je vždy dôležité začať u seba.
Aj toto učí Panna Mária, ktorá sa mi ukázala už mnoho  krát predtým. Postupne o nej napíšem viac, zaslúži si to.
Len Vás všetkých prosím nechoďte za mnou len preto, že  ste nejaké pútne miesto navštívili a či sa neukáže aj pri Vás. Aj toto bol jeden z dôvodov prečo som sa o nej doteraz verejne nezmienila. Ja viem, že je s nami,

miluje nás a chráni. Pri kom akedy sa objaví, nezáleží odo mňa. Ak sa jej chcet odvďačiť, poďakujte jej za všetkých, ktorým pomohla. Ak s ňou chcete pobudnúť, navštívte v pokoji trebárs nejaké pútne miesto. Nezabudnite – miluje prírodu a kľudne sa práve Vám môže stať, že jej prítomnosť budete cítiť práve v lese. Možno ju budete aj vidieť. Ak sa aj Vám stalo, že ste museli prežiť smrť svojho dieťaťa, poproste ju o pomoc jeho duši. Spoľahnite sa na pomoc Panny Márie, anjelov a vôbec všetkých bytostí, ktoré pomáhajú.

Viem, že mnohí nechápu ľudí,ktorí si na život siahli, odsudzujú ich a dokonca sa aj vysmievajú. Ale Panna Mária určite nie, tá miluje všetkých.

Všetkých bez rozdielu.

Comments

 1. Anonym says:

  Zdeni, krasne si to napisala- pri citani tychto riadkov som sama citili prijemny pocit a lasku tejto krasnej nebeskej bytosti – dakujem za vsetkych, ze ta mame a ze nam mozes sprostredkovat taketo nadherne situacie z druheho brehu, na ktore sa mozme tesit aj my;-)

 2. Anonym says:

  aj ja dakujem za velmi zaujímavé príbehy.Rada navštevujem Vaše stránky,a teším sa,že po dlhšom čase znovu pravidelne píšete.

 3. Erika says:

  Aj ja ďakujem Zdenke za krásne slová. Mne osobne pani Zdenka veľmi pomohla a z celého môjho srdca dakujem za to, že som mohla spoznať túto úžasnú bytosť, ktorá svojim darom pomáha zmierňovať bolesť pri strate milovaného človeka. Nádej, že smrťou sa to nekončí a viera, že sa opäť stretneme nám mnohým dáva sílu kráčať dalej, pochopiť a možno mnohé veci stihnúť napraviť. Pani Zdenke aj vám ktorý navštevujete túto stránku posielam svoj pozdrav.

 4. Grabowszka Eva says:

  Vazena pani Zdenka,
  nahodou som natrafila na Vasu stranku. Preco?
  Som velmi nestastna, moja dcera-syn spachal 30.4.2013 samovrazdu. Stale si vselico vycitam, hladam odpovede na otazku: preco? Viete mi pomoct? Rada by som mu povedala, ako som ho mala velmi rada a ako mi velmi chyba. Rada by som poprosila o odpustenie, ak som mu neumyselne ublizila.
  Pred jeho smrtou som videla zleho ducha a taktiez si myslim, ze som prekliata.
  Viete mi pomoct? Velmi dakujem a prajem krasny vecer.
  E G

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *